ALLMENDINGER

ALLMENDINGER to Polsko-Szwajcarskie przedsiębiorstwo działające w Polsce już od 1990 roku, na świecie od przeszło 100 lat.

Wśród największych architektów i projektantów panuje przekonanie, iż mebel można uznać za nowoczesny tylko wtedy, gdy idealnie komponuje się on z meblem klasycznym. U znawców design’u, sztuki użytkowej i rzeczy pięknych nazwa USM wywołuje szczególny dreszczyk emocji. Mówi się o nim, że jest klasycznie nowoczesny, ponadczasowy, a nawet wyprzedzający swój czas. Ten uniwersalny system meblowy nie nakłada żadnych granic na naszą kreatywność i wyobraźnie. Otl Aicher porównał go do liter alfabetu, z których możemy ułożyć każde słowo. Patrząc na niego ma się odczucie, że nie jest to tylko mebel, a fragment architektury.

 

Identycznie jak naszym życiem, tak i miejscem w którym mieszkamy kierują nieustające zmiany. Trendy i indywidualne preferencje ciągle się w nas rozwijają. Rzeczy przychodzą i odchodzą, czy to w wyniku wprowadzenia innowacji technologicznych, powstawania nowych kolekcji lub po prostu przemijania. W tym wszystkim prawdziwe pozostaje zawsze jedno: nasza przestrzeń życiowa oddająca to jak myślimy i odczuwamy. Miejsce gdzie spędzamy czas, odpoczywamy i cieszymy się życiem. Meble potrafiące za nami podążać i się z nami rozwijać, przybierać nowe funkcje są przez nas najbardziej preferowane. Ze względu na swoją modułowość, system mebli USM staje się łatwo dostosowany do naszych zmieniających się preferencji, za każdym razem powstaje na nowo – tym samym staje się wyrazem wrażeń z naszego życia, a pożądane przez nas przedmioty pozostają z nami na stałe. Nasz koncept «living essentials» daje nam możliwość lepszego spojrzenia na świat mebli USM i pokazuje nowe wzory design’u do naszego mieszkania. Naszym celem było stworzenie nowego katalogu w celu zasugerowania nowego systemu wyposażenia wnętrza.

Nasze długoletnie doświadczenie, stabilność i odpowiedzialność pozwoliły nam osiągnąć mocną pozycję rynkową i zdobyć zaufanie klientów. Jednak o sukcesie przesądza coś więcej – elastyczność, naturalna skłonność do rozwoju oraz błyskawiczna reakcja na zmieniające się potrzeby rynku. Dlatego wciąż podnosimy jakość naszych usług, kształcimy pracowników, rozbudowujemy sieć sprzedaży, zabiegamy o najlepszych producentów i udostępniamy najlepsze technologie. A wszystko po to, aby być dla Państwa kompetentnym doradcą i godnym partnerem.

ALLMENDINGER to gwarancja najwyższej jakości. Dostarczamy naszym klientom rozwiązania proste, ponadczasowe, ale indywidualne – dostosowane do ich potrzeb. Jesteśmy przekonani, że każde wnętrze – domowe i biurowe oraz ich aranżacja mają decydujący wpływ na ludzkie motywacje, działania i zdrowie.
Wybiegamy w przyszłość – nie kierując się tylko modą. Tworzymy wnętrza, które pozostaną.