Ceramika Paradyż na ŁDF 2014

Ceramika Paradyż już po raz 7. wspiera Łódź Design Festival jako Mecenas Główny. Interpretacja hasła festiwalowego „Brave New World”, stała się inspiracją do nadania produktom firmy nowego życia.

Na tegoroczną edycję Ceramika Paradyż przygotowała warsztaty układania mozaiki ceramicznej, które poprowadzi sama Wanda Rodowicz. Będzie to świetna szkoła niestandardowego myślenia i mierzenia się z kruchym i zróżnicowanym materiałem. Dodatkowo Mecenas Główny zaprasza do Strefy Projektanta, gdzie praktycy i teoretycy projektowania będą mogli sprawdzić specjalistyczne urządzenia wykorzystywane w przyzakładowych laboratoriach.

Dzieci koniecznie muszą zapoznać się z ofertą bloku animacyjno-edukacyjnego Edukreacja. Spotkanie dzieci z dizajnem. W „Paradyżowej Krainie”, czyli przestrzeni obejmującej Bawialnię dla dzieci i sale warsztatowe, najmłodsi odbiorcy festiwalu będą mogli wykorzystać wszystkie swoje zmysły i talenty podczas zabawy kreatywnymi zabawkami pod fachową opieką animatorek oraz podczas warsztatów z projektowania – w szerokim tego słowa znaczeniu.

Blogerów wnętrzarskich, architekci Ceramiki Paradyż zabiorą w niezwykłą podróż poszukiwania własnej interpretacji gotowej kolekcji płytek ceramicznych. Warto się przekonać, czy wypracowane stylizacje wnętrza sprawdzą się z dotychczasowymi koncepcjami aranżacyjnymi firmy.

Zaplanowany został również wykład z udziałem znanego współwłaściciela pracowni architektonicznej „Ferdzynowie”, podczas którego wszyscy chętni dowiedzą się m.in. co może powstać na styku starego z nowym.

A już na początku Festiwalu wręczona zostanie Nagroda Główna dla kolejnego zwycięzcy konkursu make me!, ufundowana przez Ceramikę Paradyż!

Zawsze aktywny Mecenas Główny Festiwalu zaprasza!

Linki do wydarzeń:

http://2015.lodzdesign.com/menu/projekt-szklo-mecenas-festiwalu-ceramika-paradyz/
http://2015.lodzdesign.com/festiwal/wydarzenia/strefa-projektanta/
http://2015.lodzdesign.com/menu/ceramiczne-laboratorium-projektanta-ceramika-paradyz/
http://2015.lodzdesign.com/event/zlam-kod-wzoru/
http://2015.lodzdesign.com/event/warsztaty-ukladania-artystycznej-mozaiki-ceramicznej/
http://2015.lodzdesign.com/festiwal/wydarzenia/dla-dzieci/
http://2015.lodzdesign.com/event/make-me-2014/