Diament Meblarstwa 2016

Jako patroni medialni konkursu, zapraszamy do wzięcia udziału w dziesiątej edycji „Diamentu Meblarstwa”, organizowanego przez portal BIZNES meble.pl.

Chcesz wyróżnić swoje produkty spośród innych, dostępnych na rynku? Masz się czym
pochwalić? Wprowadziłeś właśnie na rynek inspirujące produkty? Ten Konkurs czeka właśnie na Ciebie!

Poniżej znajdują się odpowiedzi na najczęściej zdawane pytania:
1. CZYM JEST KONKURS “DIAMENT MEBLARSTWA”?
To trwająca od dziesięciu już lat inicjatywa mająca na celu wyłonienie i nagrodzenie najlepszych produktów z branży wyposażenia wnętrz.

2. CO NOWEGO?
Dziesiąta edycja to czas podsumowań, ale również czas zmian: rynek wyposażenia wnętrz ewoluuje; obserwujemy coraz bardziej kompleksowe podejście do otoczenia ze strony odbiorców i coraz lepiej dopasowaną do tego oferta rynkową. Tegoroczna edycja konkursu odzwierciedla te zmiany – organizatorzy pragną odnaleźć i nagrodzić wszystkie najlepsze oraz najpiękniejsze produkty składające się na otaczające nas wnętrza i nadające im odpowiedni klimat. Konkurs otwiera się na nowe obszary, co ma odzwierciedlenie w nowych kategoriach.

3. JAK TO DZIAŁA?unnamed
Do 16 października przyjmowane są zgłoszenia produktów. Na przełomie października i listopada następuje głosowanie jury. Głosowanie odbywa się online na podstawie przesłanych zgłoszeń. Głosy są zliczane i produkty, które otrzymały największą liczbę w swojej kategorii nagradzane są tytułem “Diament Meblarstwa”. Uroczyste wręczenie nagród ma miejsce 8 grudnia w Warszawie, a wyniki konkursu podawane są do wiadomości publicznej.

4. JAK OCENIANE SĄ PRODUKTY? KTO JE OCENIA?
Jurorzy to specjaliści w dziedzinie designu, produkcji, przedstawiciele handlu, firm atestujących, mediów i po raz pierwszy w tym roku bloggerzy.
Kryteria wg. jakich oceniane są zgłoszone produkty to:
– zastosowane wzornictwo i zgodność z aktualnymi trendami
– innowacyjność i zaawansowanie technologiczne, funkcjonalność i ergonomia
– ogólna prezencja produktu

5. DLACZEGO WARTO?
Udział w konkursie to nie tylko szansa na prestiżową nagrodę i możliwość wykorzystania certyfikatu „Diamentu Meblarstwa” do oznaczania i promowania nagrodzonych produktów. To również możliwość zaprezentowania swoich produktów w gronie najlepszych marek, pozytywne wyróżnienie się na tle konkurencji i otwarcie się na nowych odbiorców.

6. ILE TO KOSZTUJE?
Uczestnictwo w konkursie wiąże się z uiszczeniem opłaty zgłoszeniowej. To jedyny koszt jaki muszą ponieść Uczestnicy – późniejsze publikacje w katalogu konkursowym oraz innych mediach są już bezpłatne.

Zapraszamy do udziału!
Więcej informacji na stronie: www.diamentmeblarstwa.pl

DM 2016_grafika (Kopiowanie)