• To wydarzenie minęło.
Kinnarps i Florabo – biurowy ekosystem

 

Organizator: Kinnarps i Florabo

Jak nasze środowisko pracy dopasowuje się do naszych ciał i umysłów? Jak stworzyć zdrowe środowisko sprzyjające efektywnej pracy?
Zakorzenione w kulturze przedsiębiorstw pojęcie zrównoważonego rozwoju zostało poszerzone: obecnie uwzględnia również fizyczne i psychiczne zdrowie pracowników. Mówiąc wprost, dobre samopoczucie zyskuje na znaczeniu – to dzięki niemu możemy pracować i żyć dłużej. Wystawa „Biurowy ekosystem” prezentuje nowości Kinnarps, które odpowiadają na zróżnicowane potrzeby współczesnego środowiska pracy. Czy towarzystwo roślin podnosi naszą wydajność w pracy? Czy szklane domy pozbawione zieleni zagrażają naszej kreatywności? Jak „zielenić” biurowce zgodnie z trendami w architekturze oraz jakie znaczenie w biurowych przestrzeniach ma zieleń dobrze zaprojektowana wzorniczo, ukaże na wystawie obecność marki Florabo.
Nowoczesny design ma umożliwić nam pracę w takich warunkach, byśmy mogli wykorzystać w pełni swój potencjał umysłowy, ciesząc się przy tym wysokim komfortem pracy.

Szczegóły

Data:
08.10 czwartek
Czas:
18:00 - 21:00
Wydarzenie Category:

Miejsce

Centrum Festiwalowe 1, C1
Tymienieckiego 3
Łódź, 90-365 Polska
+ Google Map