• To wydarzenie minęło.
Next. Debata o trendach

Prowadzenie: Diana Nachiło, Wydawnictwo meble.pl – wydawca „Księgi Trendów”
Termin: 17.10 (sobota), 13:00–15:30
Miejsce: Centrum Festiwalowe 1, Tymienieckiego 3, sala wykładowa

Warto podjąć wyzwanie i we właściwy sposób odczytać reguły przyszłości, bo konsekwencją jest najlepsze miejsce na rynku. Stała gotowość do odpowiedzi na pytanie:
„co dalej?” pozwala wyprzedzić konkurencję. Sygnały, w postaci indywidualnych ludzkich potrzeb układających się w trendy, czytelne są w teraźniejszości. Warto więc zadać pytanie: czego już dziś potrzebuje klient jutra?

W poszukiwaniu własnej drogi w świecie designu pomocne mogą stać się wskazówki firm, których oferta pozwala się w nim swobodnie odnaleźć. Podczas debaty „Next” o trendach będą opowiadać przedstawiciele firm: Kinnarps – specjalisty w tworzeniu dobrego środowiska pracy, Lako – producenta innowacyjnego oświetlenia oraz twórcy aplikacji Intiaro – profesjonaliści w świecie nowych technologii. Spotkanie poprowadzą przedstawiciele Wydawnictwa meble.pl, wydawcy pierwszej w Polsce „Księgi Trendów”.

HARMONOGRAM

Witajcie w dekadzie różnorodności!
Prowadzący: Aleksandra Krawsz

Kinnarps prezentuje najnowszą edycję raportu o trendach, które będą mieć największy wpływ na to, jak nasze biura będą funkcjonować i wyglądać w nieodległej przyszłości. Żyjemy w dekadzie różnorodności, ponieważ dzisiejsze środowisko pracy staje się właśnie coraz bardziej zróżnicowane, a to za sprawą gruntownych zmian społeczności pracowniczej, nie tylko w kwestii proporcji płci aktywnych zawodowo, czy też wieku, lecz także z uwagi na preferowany styl pracy lub formę zatrudnienia. Raport omawia pięć kluczowych trendów i analizuje ich wpływ na nasz sposób pracy, zawiera także zbiór cennych porad dla projektantów i architektów wnętrz, od których zależy, jak omawiane tendencje przenikają do naszych biur w praktyce.

Aleksandra Krawsz, marketing & PR manager Kinnarps Polska. Od 2000 roku pracuje jako Marketing & PR Manager w Kinnarps Polska sp. z o. o., należącej do szwedzkiego koncernu Kinnarps AB – największego dostawcy rozwiązań biurowych w Europie. Krawsz jest odpowiedzialna za strategię marketingową i komunikacyjną firmy na rynku polskim. Jest członkiem “Kinnarps Trend Watch Team” oraz ekspertem od koncepcji „Kinnarps Next Office”.

Oprawy oświetleniowe szyte na miarę. LAKO.
Prowadzący: Klaudia Konsor-Osmeda, Monika Grojec

Tworzone, zmieniane, dobierane dla Ciebie. Pasja i zamiłowanie do detali.
Klaudia Konsor-Osmeda – Z-ca Dyrektora Handlowego LAKO
Monika Grojec – Kwadrat Design Studio z ramienia LAKO

Młodzi dyktują zmiany
Prowadzący: Michał Stachowski
Klientami branży meblarskiej są osoby coraz młodsze, dla których korzystanie z nowych technologii jest codziennością. Jak branża meblarska zmienia się pod ich wpływem? Jak się przygotowuje na klienta, który za kilka lat będzie głównym odbiorcą rynku?
Michał Stachowski – prezes firmy Agitive, twórca aplikacji Intiaro.

Szczegóły

Data:
17.10 sobota
Czas:
13:00 - 15:30
Wydarzenie Category:

Miejsce