• To wydarzenie minęło.
Design Your Funk

Design Your Funk

Kiedy: 9.10 (piątek), 22:00
Gdzie: Niebostan, Piotrkowska 17
Wejście: za okazaniem karnetu festiwalowego lub identyfikatora

W piątkową noc zapraszamy wszystkich gości Łódź Design festiwal na szaloną imprezę w rytmie Funku, Afrobeat, NuSoul
i Modern Boogie. Gorący parkiet zaprojektuje dla nas niezawodny duet – MONO i Matyz. Zza winylowych deków popłyną najbardziej ergonomiczne rytmy i kawałki.

MONO

Jako jeden ze 100 najlepszych DJ-ów w Polsce / magazyn Laif / od 21 lat angażuje się w polską scenę muzyki klubowej. Prezentował w swojej karierze prawie każdy gatunek, łącznie z discopolo. Obecnie muzycznie nie zamyka się w jednym nurcie, cały czas kombinuje – miesza konwencje, tempa i gatunki. Nie lubi nudnych przejść i mdłych setów. Grywa w całej Polsce od morza do Tatr – na imprezach klubowych, filmowych, sportowych, wystawowych. Poszukując różnych form trafił do austriackiego PE!Music, łódzkiej Kliniki Pozytywnych Wibracji, Burning Lion Kolektive i Sonic Trip, krakowskiego Slow Motion Project.

Matyz

Od ponad 10 lat promuje połamane dźwięki, łącząc breakbeat, garage, future jungle czy getto funk w dynamiczne i porywające publikę sety. Jest otwarty na nowe basowe brzmienia, ale lubi czasem odgrzebać ze swojej kolekcji jakieś klasyczne numery.

Szczegóły

Data:
09.10 piątek
Czas:
22:00 - 23:55
Wydarzenie Category:

Miejsce

Niebostan
Piotrkowska 17
Łódź, 90-406 Polska
+ Google Map