• To wydarzenie minęło.
Marki Dolnośląskie – fokus na design

Organizator: Galeria Wnętrz Domar
Kurator: Alicja Wacowska

„Marki Dolnośląskie – Wzorowe Produkty” to projekt będący przeglądem produktów stworzonych przez projektantów oraz marki związane z regionem Dolnego Śląska.

Ekspozycja prezentuje przedmioty codziennego użytku do domu, takie jak meble, lampy i akcesoria wnętrzarskie – produkty o dużych walorach estetycznych i wysokiej jakości wykonania. Uzupełnieniem wystawy są dobrze zaprojektowane zabawki i książki. Zaprezentowane zostaną także akcesoria i kosmetyki.

W pierwszej edycji projektu, która odbyła się w ramach 7. Designu Udomowionego 2015 w Galerii Wnętrz Domar we Wrocławiu, zaprezentowano 24 marki – zarówno te rozpoznawalne na całym świecie, jak i młode projekty wchodzące na rynek.

W ramach drugiej edycji prezentujemy głównie młode marki wchodzące na rynek z grupy „fokus”, pojawi się też kilka marek z grupy „ikony”.

Marki biorące udział w wystawie:

Dom: Kalina Bańka, Be Wood, Chors, Ende Ceramics, Flapo, Fold-It, Franklin Form, Gabukow, Hex, Hostal, Konrad Hostyński, Jafra, Morawka, Pan Lis, Puzzlove, Ragaba, Studio Minimal, Sus Toys, Tektonite by Idzikowska, Uglytoys, Mateusz Wiewiórowski, Zieta Prozessdesign.

Akcesoria: Gepetto, Hugbag

Kosmetyki: Bio IQ, Purite

Książki: Format, Wydawnictwo BWA Dizajn, Wydawnictwo Fundacji im. Tymoteusza Karpowicza.

www.markidolnoslaskie.pl
www.facebook.com/MarkiDolnoslaskie

Szczegóły

Data:
08.10 czwartek
Czas:
18:00 - 21:00
Wydarzenie Category:

Miejsce

Centrum Festiwalowe 2, I piętro
Piotrkowska 242/250
Łódź , 90-360 Polska
+ Google Map