• To wydarzenie minęło.
Noc Otwartych Pracowni OFF Piotrkowska

W trakcie Nocy Otwartych Pracowni o godzinie 21:00 odbędzie się pokaz filmu „OFF Art Document” w reżyserii Borysa Kosmynki. Pokaz odbędzie się na dziedzińcu OFF Piotrkowska.

OFF Piotrkowska to unikalny w skali ogólnopolskiej projekt skupiający przedstawicieli przemysłów kreatywnych. W jednym miejscu swoje podwoje otworzyły: pracownie projektantów mody, designu, kluby muzyczne, restauracje, przestrzenie wystawiennicze, sale prób, showroomy, cocncept store i klubokawiarnie. Przy Piotrkowskiej 138/140 powstał najmodniejszy dziś w Łodzi punkt na kulturalnej mapie miasta.

Na terenie dawnej fabryki bawełny Franciszka Ramischa realizowany jest projekt, którego celem jest stworzenie alternatywy dla głównego konsumenckiego nurtu, alternatywy kształtującej ten obszar na wzór bohemy tętniącej życiem tylko w sobie właściwym tempie. Ludzie i ich wyobraźnia są jedynym ograniczeniem dla działalności kulturalnej w tym miejscu.

Z każdym rokiem w przestrzeni OFF Piotrkowska powstają nowe kreatywne pracownie, kolejne intrygujące restauracje, a kluby od dawna działające wciąż kuszą nowością wydarzeń. Już kolejny raz wszystkie te miejsca będą otwarte w jedną noc, aż do północy specjalnie dla gości Łódź Design Festival 2015.

off_piotrkowska_biale_tlo

Szczegóły

Data:
09.10 piątek
Czas:
20:00 - 23:55
Wydarzenie Category:

Miejsce

OFF Piotrkowska
Piotrkowska 138/140
Łódź, 90-062 Polska
+ Google Map