• To wydarzenie minęło.
Otwarte Pracownie Rezydentów Art_Inkubatora

Rezydenci Art_Inkubatora w pierwszy dzień Łódź Design Festival otworzą dla Was swoje pracownie. Wśród nich są projektanci mody, unikalnych dodatków do wnętrz, graficy i architekci.
Art_Inkubator w Fabryce Sztuki to projekt, który inkubuje młode biznesy z branży przemysłów kreatywnych i oferuje przestrzeń do produkcji wydarzeń artystycznych, kulturalnych i biznesowych. To tutaj odbywają się jedne z najważniejszych w tej części Europy festiwale: Fotofestiwal oraz Łódź Design Festival, a także wydarzenia muzyczne takie jak LDZ Alternatywa.
Na Tymienieckiego 3, w charakterystycznych dla Łodzi budynkach pofabrycznych z czerwonej cegły znajdujących się na terenie dawnego kompleksu fabrycznego Karola Scheiblera i Ludwika Grohmana, swoje pracownie otworzyli projektanci mody, unikalnych dodatków do wnętrz, graficy i architekci. Wspólną przestrzenią jest klubokawiarnia Tektura, gdzie przy pysznej kawie nawiązują się nowe kontakty biznesowe i powstają pomysły na kulturalne projekty.
Po raz drugi Rezydenci Art_Inkubatora otwierają swoje pracownie podczas Łódź Design Festival. W tym roku w Art_Inkubatorze swoje miejsce znalazło 7 nowych kreatywnych firm, ale nie zabraknie także starszych stażem Rezydentów. Jeśli więc byliście u nas w zeszłym roku to zapraszamy ponownie – po nowe doświadczenia, jeśli Was zabrakło – zapraszamy tym bardziej.

To właśnie oni otworzą swoje przestrzenie:AI_logo

1. 366 Concept Design &
Lifestyle
2. WEE
3. I LIKE ARTotwartepracownie. fot. Karolina Szczepocka
4. BAGABAGA
5. Gra-fika
6. maya.mi
7. Khategat
8. Aleksandra Richert
9. Bergeronnette
10. Enachey Film
11. Malis D’sign
12. NOH8 Syndicate – Immoral T-shirt Mansion
13. Tu Architekci
14. Tektura

Szczegóły

Data:
08.10 czwartek
Czas:
18:00 - 23:55
Wydarzenie Category:

Miejsce

Centrum Festiwalowe 1
Tymienieckiego 3
Łódź, 90-365 Polska
+ Google Map