• To wydarzenie minęło.
Projekt, emocje, kreacja wnętrza

 

Organizator: CAD Projekt K&A

Już od pięciu lat CAD Projekt K&A, jako jedyny producent oprogramowania do projektowania wnętrz, prezentuje swoją ofertę na Łódź Design Festival. Jest również inicjatorem i, od 2012 r., współorganizatorem „Strefy dla Projektanta”.  Podczas tegorocznej edycji, przy okazji prezentacji nowości produktowych, CAD Projekt K&A wspólnie z partnerami i gośćmi festiwalu będzie zastanawiać się, jak najskuteczniej komunikować się z klientem, by tworzyć unikatowe, spersonalizowane projekty, jak zdobyć jego zaufanie oraz w jaki sposób najlepiej zaprezentować klientowi swoją wizję i zaprosić go do świata nowych technologii. Licząc na aktywny udział uczestników, CAD Projekt K&A zaprasza do wspólnej analizy postawionych zagadnień.

 baner_www_inne2

 

 

 

 

 

 

 

 

Centrum Festiwalowe 2, parter
Strefa Projektanta,
Stoisko Cad Projekt K&A

Godziny warsztatów:
Piątek, 16.10 – godz. 16.00
Sobota 17.10 – godz. 13.00
Niedziela 18.10 – godz.14.00

Czas operacyjny – ok. 30 min.
Zuzę, Ilonę i Kasię narysowaliśmy nie tylko na plakatach, które zobaczycie na naszym stoisku. Stworzyliśmy też ich obraz w naszej wyobraźni. Pokażemy Wam trzy różne aranżacje wnętrza o tym samym rozkładzie, dla trzech zupełnie różnych osób.
W ten sposób chcemy opowiedzieć o tym, że projektant czy architekt wnętrza każde zlecenie rozpatruje odrębnie, nie tylko na etapie projektowania, ale także na etapie prezentacji swojego projektu i realizacji zlecenia. Odpowiednie narzędzie do pracy w postaci programu CAD Decor PRO w najnowszej wersji z 26.05.2015 r. ułatwi mu to niełatwe zadanie, gdzie jest również po trochu psychologiem i magikiem :) Wspólnie z Wami chcemy stworzyć nową wizję „spersonalizowanego” projektowania wnętrz.

Szczegóły

Start:
16.10 piątek @ 10:00
Koniec:
18.10 niedziela @ 19:00
Wydarzenie Category:

Miejsce

Centrum Festiwalowe 2
Piotrkowska 250
Łódź,
+ Google Map