• To wydarzenie minęło.
Zielone biurowce – jak aranżacja wnętrza biurowego wpływa na samopoczucie i kreatywność w pracy? – wykład

Halina Kaminska (Kopiowanie)

Prowadzący:  Aleksandra Krawsz (Kinnarps), Halina Kamińska (Florabo)

Czy żywe rośliny w ogóle pasują do współcześnie projektowanych wnętrz biurowych? W jaki sposób szklane domy
z nienaturalnymi systemami wewnętrznego obiegu powietrza zagrażają naszej kreatywności? Jak „zielenić” biurowce, zgodnie
z trendami w architekturze? O tym wszystkim opowie Halina Kamińska, założycielka marki Florabo, która posiada duży bagaż doświadczenia w dziedzinie „zielonych”.

Z dużą dozą pewności i przebicia współprowadząca wykład Aleksandra Krawsz z firmy Kinnarps, przedstawi główne założenia projektowe, jakie przyświecają praktycznemu spojrzeniu na kwestię „zielonych” biurowców. Opowie o projektowaniu środowiska pracy, realizowanego zgodnie z założeniami koncepcji Activity-Based Working (charakterystyka wnętrza, struktura zarządzania, warunki technologiczne – jak korzystać z tej bazy w praktyce?). Jak zastosowanie idei Activity-Based Working w praktyce wpływa na daleko idące zmiany całościowe? I wreszcie czym jest koncepcja Next Office™ i w jaki sposób dba o jakość powietrza w biurach?

Halina Kamińska jest absolwentką Architektury Krajobrazu w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Obecnie jest współwłaścicielką firmy Florabo. Projekty opracowane przez studio mają na celu przywracanie żyjącej zieleni w naturalne środowisko człowieka. W swoich projektach jest poświęcona tworzeniu zielonych przestrzeni publicznych, biurowych a także badań dot. jakości powietrza wewnętrznego.

Szczegóły

Data:
18.10 niedziela
Czas:
13:30 - 14:30
Wydarzenie Category:

Miejsce

Centrum Festiwalowe 1, przestrzeń wystawy Kinnarps
Tymienieckiego 3
Łódź, 90-365 Polska
+ Google Map