Strefa Relaksu

Podczas trwania festiwalu w Centrum Festiwalowym 1 i 2 są przygotowane Strefy Relaksu dla wszystkich zwiedzających, którzy chcą chwilę odpocząć od podziwiania wystaw, zapoznać się z publikacjami na temat wzornictwa i nie tylko.

Na Piotrkowskiej 250 na zwiedzających będzie czekać czytelnia, w której poza odpoczynkiem będzie można poczytać
o projektowaniu wnętrz, najnowszych trendach i technologiach. W przestrzeni czytelni odbędą się również wykłady oraz spotkania. Nieopodal Czytelni będzie znajdować się Strefa Young Zone oraz Strefa Projektanta.

Na Tymienieckiego 3 Human Touch Group przygotował dla gości festiwalu przestrzeń w której będzie można zapoznać się z innowacyjnymi produktami oraz odpocząć na pufach i wygodnych meblach. Dodatkowo, w strefie Concordia Taste będziemy mieli okazję spróbować drobnych przekąsek oraz napić się oryginalnego Prosecco lanego „z kija”. Na terenie Art_Inkubatora znajduje się również Kawiarnia, w której można nie tylko napić się kawy, ale również zjeść lunch.

W obydwu Centrach będzie można otrzymać bezpłatne, specjalne wydawania Architektury-murator oraz Dobrego Wnętrza mówiące o festiwalu.