kontakt

ORGANIZATOR
Łódź Art Center
Tymienieckiego 3, 90-365 Łódź
tel./fax: +48 (42) 684 20 95
info@lodzdesign.com
Aleksandra Kietla
Dyrektor Działu Promocji, Rzecznik Prasowa
a.kietla@lodzdesign.com
kom: 693 860 022

Michał Piernikowski

Dyrektor Łódź Design Festival
m.piernikowski@lodzdesign.com
Katarzyna Brodowicz
Koordynator ds. promocji
k.brodowicz@lodzdesign.com

Karolina Radwańska

Producent wystaw programowych
k.radwanska@lodzdesign.com
Katarzyna Dubik
Dyrektor ds. Rozwoju
k.dubik@lodzdesign.com
kom: +48 798 813 102

Michał Chojnacki

Asystent Działu Programowego
m.chojnacki@lodzdesign.com

Olga Łosiak

Współpraca z Partnerami, projekt must have
o.losiak@lodzdesign.com

Sylwia Ciebiada

Koordynator wystaw partnerskich
s.ciebiada@lodzartcenter.com

Agata Połeć

Współpraca z Partnerami
a.polec@lodzdesign.com