Edukreacja | warsztaty

Na warsztaty zapraszamy do Centrum Festiwalowego 1 przy ulicy Tymienieckiego 3, do sali A227. Warsztaty z Przychodnią Ceramiczną odbędą się w sali A111.

Warsztaty to dla dzieci najciekawsza forma pracy. Tutaj do woli można bawić się wyobraźnią, dociekać, pytać, sprawdzać, tworzyć. Dzieci to uwielbiają! Podczas tegorocznych zajęć uczestnicy dowiedzą się jak z butelek plastikowych wykonać organizery na biurko, udekorować ceramiczne przedmioty – płytki lub wazoniki, posłuchać jak dbać o środowisko, wykonać ekologiczną lampkę, stworzyć domową hodowlę ziół czy zapisać się na Festiwalową Szkółkę Designu – krótki cykl zajęć o różnych obszarach projektowania w teorii i praktyce.

Warsztaty przygotowaliśmy z myślą o dzieciach w wieku przedszkolnym (1,5–5 l.) i wczesnoszkolnym (6–12 l.). Do ich poprowadzenia zaprosiliśmy łódzkich profesjonalistów m.in. Joanna Guszta – Wydawnictwo Ładne Halo, Klaudia Gawin – Przychodnia Ceramiczna, Ada Rybka i Kasia Łuć – Up-life, Marta Libiszowska-Jóźwiak z BagaBaga.

——————————–

Harmonogram

10.10 (sobota)

11:00 – 13:00 | Drobne rzeczy zmieniają świat na lepsze / Prowadzenie: Joanna Sitek – brak miejsc!
13:30-15:30 |  Szyldy uliczne (6-12 lat) / Prowadzenie: Ola Niepsuj – brak miejsc! 
16:00 – 17:00 | Gliniane malowanki / Prowadzenie: Klaudia Gawin, Emilia Musiał – brak miejsc !
16:00 – 17:30 | Warsztaty upcyclingowe – sortery i przyborniki na różności / Prowadzenie: Ada Rybka, Kasia Łuć (Up-life)
18:00 – 19:30 | Festiwalowa Szkółka Designu – Lekcja 1: Przedmioty codzienne / Prowadzenie: Joanna Guszta (Ładne Halo) – brak miejsc ! 

11.10 (niedziela)

11:00 – 13:00 | Drobne rzeczy zmieniają świat na lepsze / Prowadzenie: Joanna Sitek – brak miejsc ! 
11:00 – 13:00 | Hulaj Dusza – pole do popisów dla małych urwisów / Prowadzenie: Karolina Radzikowska
13:30 – 15:00 | Drugie życie T-shirtów / Prowadzenie: Marta Libiszowska-Jóźwiak (BagaBaga) – brak miejsc !
16:00 – 17:00 | Gliniane malowanki / Prowadzenie: Klaudia Gawin, Emilia Musiał – brak miejsc ! 
16:00 – 17:30 | Muzyczne hopsasanki / Prowadzenie: Magda Gaj-Nowicka (Bergamutka) – brak miejsc !
18:00 – 19:30 | Festiwalowa Szkółka Designu – Lekcja 2: Zabawki / Prowadzenie: Joanna Guszta (Ładne Halo) – brak miejsc !

17.10 (sobota)

11:00 – 13:00 | Drobne rzeczy zmieniają świat na lepsze / Prowadzenie: Joanna Sitek – brak miejsc !
13:30 – 15:30 | Na gwoździu tkane / Prowadzenie: Marta Libiszowska-Jóźwiak (BagaBaga) – brak miejsc !
16:00 – 17:30 | Magnesy na lodówkę: Igłą zdobione / Prowadzenie: Marta Libiszowska-Jóźwiak (BagaBaga) – brak miejsc ! 
18:00 – 19:30 | Festiwalowa Szkółka Designu – Lekcja 3: Opakowania / Prowadzenie: Joanna Guszta (Ładne Halo) – brak miejsc! 

18.10 (niedziela)

11:00 – 13:00 | Drobne rzeczy zmieniają świat na lepsze / Prowadzenie: Joanna Sitek – brak miejsc ! 
16:00 – 17:30 | Psoty bazgroty / Prowadzenie: Magda Gaj-Nowicka (Bergamutka) – brak miejsc ! 
18:00 – 19:30 | Festiwalowa Szkółka Designu – Lekcja 4: Książka / Prowadzenie: Joanna Guszta (Ładne Halo) – brak miejsc !