quiz

Interesujesz się polskim designem? Chciałbyś wiedzieć o nim więcej, poznać polskich projektantów oraz ich prace? A Może wydaje Ci się, że wiesz już wszystko?
„Q Łódź Design Festival” jest aplikacją, która w ciekawy sposób wprowadzi Cię do świata polskiego designu. Pobierz aplikację i prawidłowo odpowiedz na pojawiające się na ekranie pytania.
Nie przejmuj się jeśli nie znasz poprawnej odpowiedzi, aplikacji towarzyszy baza artykułów, dzięki którym możesz wzbogacić swoją wiedzę. Nad koncepcją aplikacji „Q Łódź Design Festival” pracował przez kilka miesięcy zespół studentów i pracowników ASP Łódź oraz ekipa Łódź Design Festival.
Już teraz sprawdź swoją wiedzę i dowiedz się więcej o polskim designie!

logos do q (Kopiowanie) asp do q (Kopiowanie) ctt do q (Kopiowanie) lodz kreuje do q (Kopiowanie)

Krystyna Łuczak-Surówka

Krystana L-SHistoryk sztuki i designu. Absolwentka i wieloletni pedagog warszawskiej ASP. Pierwsza absolwentka Instytutu Historii Sztuki UJ z doktoratem
z historii polskiego wzornictwa. Autorka tekstów o designie, kuratorka wystaw. Publikuje m.in. w „Design Alive”, „MONITOR Magazine”, „Wysokie Obcasy Extra”.
Jest pomysłodawczynią i organizatorką istniejącej od 2011 roku akcji „Design dla zwierząt”, w której znani projektanci i firmy przekazują przedmioty na licytację, z której dochód przeznaczony jest na pomoc potrzebującym zwierzętom.

źródło:
http://design-udomowiony.pl/wystawa-kolekcja/