quiz

Interesujesz się polskim designem? Chciałbyś wiedzieć o nim więcej, poznać polskich projektantów oraz ich prace? A Może wydaje Ci się, że wiesz już wszystko?
„Q Łódź Design Festival” jest aplikacją, która w ciekawy sposób wprowadzi Cię do świata polskiego designu. Pobierz aplikację i prawidłowo odpowiedz na pojawiające się na ekranie pytania.
Nie przejmuj się jeśli nie znasz poprawnej odpowiedzi, aplikacji towarzyszy baza artykułów, dzięki którym możesz wzbogacić swoją wiedzę. Nad koncepcją aplikacji „Q Łódź Design Festival” pracował przez kilka miesięcy zespół studentów i pracowników ASP Łódź oraz ekipa Łódź Design Festival.
Już teraz sprawdź swoją wiedzę i dowiedz się więcej o polskim designie!

logos do q (Kopiowanie) asp do q (Kopiowanie) ctt do q (Kopiowanie) lodz kreuje do q (Kopiowanie)

Stołek Baby Jagi

stolekbabyjagi18 szczotek (zamiataczy) z włosia naturalnego lub z włosia naturalnego z dodatkiem PET + bukowe kołki.

Stołek Baby Jagi zaprojektowany przez Magdalenę Garncarz powstał na drodze od snu o lataniu na miotle do urzeczywistnienia w postaci siedziska. Latać się nie dało, usiąść można. Niezapomniane wrażenia dotykowe gwarantowane!
Projekt będący dialogiem z otoczeniem – przedmiot zostaje wyrwany ze swojej codzienności, zmienia swoje przeznaczenie, zyskując nowy kontekst. Istotny aspekt stanowi historia idąca za wykorzystanym obiektem.

stolekbabyjagi2Projekt został wyróżniony w w konkursie make me! na Łódź Design Festival 2011.

 

źródło:
materiały prasowe Łódź Design Festival