quiz

Interesujesz się polskim designem? Chciałbyś wiedzieć o nim więcej, poznać polskich projektantów oraz ich prace? A Może wydaje Ci się, że wiesz już wszystko?
„Q Łódź Design Festival” jest aplikacją, która w ciekawy sposób wprowadzi Cię do świata polskiego designu. Pobierz aplikację i prawidłowo odpowiedz na pojawiające się na ekranie pytania.
Nie przejmuj się jeśli nie znasz poprawnej odpowiedzi, aplikacji towarzyszy baza artykułów, dzięki którym możesz wzbogacić swoją wiedzę. Nad koncepcją aplikacji „Q Łódź Design Festival” pracował przez kilka miesięcy zespół studentów i pracowników ASP Łódź oraz ekipa Łódź Design Festival.
Już teraz sprawdź swoją wiedzę i dowiedz się więcej o polskim designie!

logos do q (Kopiowanie) asp do q (Kopiowanie) ctt do q (Kopiowanie) lodz kreuje do q (Kopiowanie)

Trójwymiarowe dywany

dywany3d1
O zaprojektowanych przez siebie i Agnieszkę Czop dywanach Joanna Rusin mówi, że są „zabawką, biżuterią, rzeźbą” i to pokazuje skalę przemian, które dokonują się w tej dziedzinie dzięki młodym designerom. Joanna Rusin, która ukończyła w 2002 roku Akademię Sztuk Pięknych w Łodzi, Wydział Tkaniny i Ubioru, sięga odważnie po nieznane dotąd w tkaninach użytkowych rozwiązania, spotykając się ze znakomitym odbiorem. Dowodzą tego prestiżowe nagrody, a także kierowane do niej z całej Europy zaproszenia na wystawy.

dywany3d2Dywan Pasanka został wyróżniony w plebiscycie must have na Łódź Design Festiwal 2011.

 

źródło:
http://czasnawnetrze.pl/design/mistrzowie-designu/12483-joanna-rusin-trojwymiarowe-dywany