quiz

Interesujesz się polskim designem? Chciałbyś wiedzieć o nim więcej, poznać polskich projektantów oraz ich prace? A Może wydaje Ci się, że wiesz już wszystko?
„Q Łódź Design Festival” jest aplikacją, która w ciekawy sposób wprowadzi Cię do świata polskiego designu. Pobierz aplikację i prawidłowo odpowiedz na pojawiające się na ekranie pytania.
Nie przejmuj się jeśli nie znasz poprawnej odpowiedzi, aplikacji towarzyszy baza artykułów, dzięki którym możesz wzbogacić swoją wiedzę. Nad koncepcją aplikacji „Q Łódź Design Festival” pracował przez kilka miesięcy zespół studentów i pracowników ASP Łódź oraz ekipa Łódź Design Festival.
Już teraz sprawdź swoją wiedzę i dowiedz się więcej o polskim designie!

logos do q (Kopiowanie) asp do q (Kopiowanie) ctt do q (Kopiowanie) lodz kreuje do q (Kopiowanie)

Fundacja Bęc Zmiana

fundacjabeczmianaFundacja Nowej Kultury Bęc Zmiana została zarejestrowana 26 września 2002 roku.

Pomysłodawczynią, fundatorką i prezesem zarządu Fundacji Bęc Zmiany jest Bogna Świątkowska – autorka audycji radiowych poświęconych miejskiej kulturze amerykańskiej manifestowanej w muzyce hip hop (1993-1997), naczelna pierwszego popkulturalnego miesięcznika „Machina” (1998-2001), wicenaczelna tygodnika „Przekrój” (2003), autorka licznych tekstów, wywiadów, reportaży, programów radiowych i telewizyjnych poświęconych współczesnej kulturze popularnej.

Bęc Zmiana ma ułatwiać spotkanie młodej sztuki z odbiorcą. Wprowadzając ją do przestrzeni publicznej Bęc Zmiana tworzy tunel dający szansę przepływu energii, idei, myśli między twórcami a odbiorcami, i nawzajem. Jak twierdzą twórcy nie zajmuje się ona interpretacją ale tunelowaniem.

Bęc Zmiana wydaje od 2003 r. bezpłatny magazyn notes.na.6.tygodni prezentujący najnowszą polską kulturę i sztukę, design i architekturę. Notes.na.6.tygodni dostępny jest w wybranych galeriach i kawiarniach ponad 20 miast Polski.

Fundacja Bęc Zmiana ma charakter non for profit, co znaczy, że przeznacza wszystkie pozyskane środki na działalność statutową.

 

źródło:
http://www.funbec.eu/