quiz

Interesujesz się polskim designem? Chciałbyś wiedzieć o nim więcej, poznać polskich projektantów oraz ich prace? A Może wydaje Ci się, że wiesz już wszystko?
„Q Łódź Design Festival” jest aplikacją, która w ciekawy sposób wprowadzi Cię do świata polskiego designu. Pobierz aplikację i prawidłowo odpowiedz na pojawiające się na ekranie pytania.
Nie przejmuj się jeśli nie znasz poprawnej odpowiedzi, aplikacji towarzyszy baza artykułów, dzięki którym możesz wzbogacić swoją wiedzę. Nad koncepcją aplikacji „Q Łódź Design Festival” pracował przez kilka miesięcy zespół studentów i pracowników ASP Łódź oraz ekipa Łódź Design Festival.
Już teraz sprawdź swoją wiedzę i dowiedz się więcej o polskim designie!

logos do q (Kopiowanie) asp do q (Kopiowanie) ctt do q (Kopiowanie) lodz kreuje do q (Kopiowanie)

Łódź Art Center

Łódź Art Center jest dynamicznie rozwijającą się organizacją pozarządową działającą od 2005 roku. Od początku istnienia fundacja ma swoją siedzibę w budynkach XIX-wiecznego kompleksu pofabrycznego na terenie zabytkowej dzielnicy Księży Młyn, co więcej- stanowi szczególne miejsce na kulturalnej mapie Łodzi. To właśnie tutaj powstały jedne z najważniejszych międzynarodowych festiwali fotografii i designu: Fotofestiwal oraz Łódź Design Festival.

Fundacja Łódź Art Center jest współtwórcą takich projektów jak: Fabryka Sztuki, Łódź Biennale, Photo Project, Zona Sztuki Aktualnej, sieć Photo Festiwal Union oraz Letnisko Księży Młyn. „W swojej siedzibie przy ul. Tymienieckiego 3 fundacja obecnie współorganizuje działania Fabryki Sztuki, w tym realizuje projekt inkubatora kultury Art_Inkubator (www.artinkubator.com).”

źródło: [10.04.2013] http://www.lodzartcenter.com/wydarzenia.html

Autor:
Magda Mazur