Projektowanie w praktyce. Otwarta debata o designie.

11.10.2014, rozpoczęcie o godz. 12
ATAK DESIGN 
ul. Żeligowskiego 43 a
90-644 Łódź
www.atakdesign.pl
info@atakdesign.pl

Stworzenie i wypromowanie dobrego produktu, to efekt współpracy pomiędzy: projektantem, marką, sklepem, architektem, medium, festiwalem i użytkownikiem. Od intensywności i skuteczności dialogu pomiędzy wszystkimi uczestnikami tego układu zależy efekt końcowy – produkt; to w jakim stopniu stanowi odpowiedź na zapotrzebowanie rynku, jak wykorzystuje dostępne technologie lub prowadzi do innowacji; na ile produkt ten jest aspiracyjny i funkcjonalny dla użytkowników, niosąc równocześnie te wartości, które przypisali mu projektant i wdrażająca produkt marka.

Jak zatem przebiega lub powinien przebiegać dialog gwarantujący sukces wszystkim zaangażowanym w tworzenie i funkcjonowanie na rynku produktu? Jak włączyć do niego młodych projektantów, którzy nie mają jeszcze doświadczenia we współpracy z producentem i marką?
Te pytania chcielibyśmy zadać uczestnikom debaty oraz gościom zaproszonym przez Comforty, Atak Design i Elle Decoration. Wśród panelistów znajdą się m.in.:
Maja Ganszyniec, Krystian Kowalski, Dorota Koziara, Jakub Majewski (MOOMOO Architects), Łukasz Pastuszka (MOOMOO Architects), Tomek Rygalik, Łukasz Zagała (medusa group).
Debatę moderować będzie Małgorzata Szczepańska Elle Decoration.

Chcesz wziąć udział w wydarzeniu – zarejestruj się pisząc na info@comforty.pl

Więcej informacji TUTAJ.