Rozdanie wyróżnień must have

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych polskim dizajnem na rozdanie wyróżnień Statuetka must have kolaz - 02must have, które odbędzie się w sobotę (11.10.2014) o godz. 18 w Centrum Festiwalowym 1, przy ul. Tymienieckiego 3. W tym roku przyznaliśmy aż 60 wyróżnień. Udział w uroczystości to okazja do poznania świetnych polskich projektantów jak i przedstawicieli firm – producentów.

Po raz pierwszy w historii must have, wyróżnienia wręczanego najlepszym polskim designerom podczas Łódź Design Festival, nagrodzeni twórcy otrzymają oryginalną porcelanową statuetkę. Projekt autorstwa Bartka Mejora wykonała wałbrzyska fabryka porcelany Kristoff.

Proces produkcji statuetki trwał rekordowo krótko, ponieważ przy wykonywaniu prototypów zastosowano technologię laserową i druku 3D. Pozwoliło to inżynierom Kristoffa na bardzo szybkie wprowadzanie zmian w konstrukcji statuetki przed wypaleniem i zwiększenie dokładności odwzorowania projektu w porcelanie. Firma ściśle współpracowała z autorem projektu Bartkiem Mejorem, młodym polskim artystą, absolwentem prestiżowego Royal College of Art w Londynie.

Kristoff Logo