Serdecznie dziękujemy partnerom aranżacji

Kronopol www.kronopol.pl | IKEA www.ikea.com.pl | RAMIRENT www.ramirent.pl | Lenari www.lenari.pl | Lako www.lako.pl | IKER www.iker.com.pl | PAGED S.A. www.sklejkapisz.pl | Grupa Topex www.topex.pl | Noti www.noti.pl | Oshi www.oshi.pl | Kapilar Neony www.kapilar.pl |

Kronopol
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, stworzyliśmy innowacyjny, drewnopochodny i ekologiczny produkt, który niesie ze sobą liczne zalety i korzyści dla wszystkich odbiorców: płytę SWISSCDF. SWISSCDF to najwyższej jakości płyta HDF, wykonana z zabarwionych na czarno włókien drzewnych. Skład produktu to niemal w 100% drewno. Zarówno w swej formie surowej, jak i laminowanej, płyty SWISSCDF dają szerokie możliwości projektowe, będąc doskonałym uzupełnieniem bogatego portfolio firmy.
Podziękowanie za przekazanie płyty SWISSCDF.
www.kronopol.pl

IKEA
IKEA oferuje szeroki asortyment produktów wyposażenia wnętrz, pięknie zaprojektowanych, funkcjonalnych, w cenach tak niskich, by jak najwięcej ludzi mogło sobie na nie pozwolić. Jak najlepsze wykorzystanie surowców oraz dostosowanie produkcji i dystrybucji, by zaspokoić potrzeby jak największej liczby klientów, pozwalają nam obniżać koszty, a w konsekwencji ceny. Naszą wizję lepszego życia dla wielu ludzi realizujemy poprzez inspirowanie i oferowanie praktycznych rozwiązań na życie w domu. Zrównoważone życie tam się właśnie zaczyna.
Podziękowanie za przekazanie mebli i dodatków.
www.ikea.com.pl

RAMIRENT
Ramirent to więcej niż maszyny. Dostarczamy dynamiczne rozwiązania w zakresie wynajmu™, będące kombinacją wysokiej jakości sprzętu, usług i wiedzy, które ułatwiają prowadzenie biznesu.
Podziękowanie za wypożyczenie sprzętu budowlanego.
www.ramirent.pl

Lenari
Firma ES SYSTEM K to znany producent urządzeń chłodniczych dla wszelkich obiektów handlowych: super i hipermarketów, mniejszych sklepów, stacji benzynowych, lodziarni, kawiarni, itp. Historia firmy sięga 1995 roku. Dziś na powierzchni blisko 10000 m2 codziennie spotyka się 250 pracowników, aby konstruować najwyższej jakości urządzenia chłodnicze.
Podziękowanie za wypożyczenie lad chłodniczych do kawiarni.
www.lenari.pl

Lako
LAKO to producent opraw oświetleniowych z bogatym, ponad 20- letnim doświadczeniem. Idea firmy LAKO opiera się na tworzeniu oryginalnych i funkcjonalnych rozwiązań oświetleniowych. Współpraca z architektami, designerami, projektantami pozwala kreować mocno indywidualne wnętrza za pomocą światła.
Podziękowanie za wypożyczenie oświetlenia w kawiarni.
www.lako.pl

IKER
Oryginalne projekty, najwyższa jakość wykonania, piękne tkaniny, wzory i faktury to cechy wyróżniające producenta nowoczesnych mebli Iker. Rzemieślnicza tradycja w połączeniu z kreatywnoscią projektantów tworzą meble o ponadczasowym wzornictwie, przeznaczone zarówno do wnętrz prywatnych, jak i przestrzeni publicznych. Już od 25 lat na rynku można nabyć meble wypoczynkowe, krzesła oraz stoły sygnowane marką Iker.
Podziękowanie za wypożyczenie mebli do kawiarni
www.iker.com.pl

PAGED SKLEJKA S.A. i SKLEJKA-PISZ PAGED S.A.
Od ponad sześćdziesięciu lat zajmujemy się produkcją sklejki w najrozmaitszych formach. Nasze wyroby produkowane są z surowca drzewnego pozyskiwanego z ekologicznie zarządzanych lasów. Oferujemy wiele rozwiązań dla budownictwa, przemysłu transportowego, meblarskiego i szkutniczego. Jesteśmy jedynym w Polsce producentem dwóch specjalistycznych wyrobów: elektroizolacyjnego tworzywa warstwowego ELKON oraz LIGNOFOL. Oferowane Państwu produkty są certyfikowane znakiem FSC i PEFC, a firma jest zarządzana zgodnie z Systemem Zarządzania Jakością według normy ISO 9001.
Podziękowanie za przekazanie sklejki
www.sklejkapisz.pl

Grupa Topex
Grupa Topex jest polską firmą oferującą konsumentom szeroki wachlarz narzędzi i elektronarzędzi. Naszym priorytetem od zawsze są ludzie używający narzędzi, a naszym celem – ułatwianie im życia. Jesteśmy firmą aktywnie działającą na międzynarodowych rynkach i liderem w Europie Środkowej. Naszą silną pozycję budujemy poprzez solidność, doświadczenie, stabilność finansową oraz poszukiwanie nowoczesnych i przyjaznych rozwiązań.
www.topex.pl

Noti
NOTI to marka mebli wypoczynkowych produkowanych w Polsce, która od początku swojego istnienia konsekwentnie trzyma się motta: „Po pierwsze DESIGN”…. Design – to dla nas przemyślany proces projektowania, w którym łączymy dążenie do najwyższej jakości naszych produktów z talentem najlepszych polskich projektantów. Fakt, że dwukrotnie zostaliśmy uhonorowani nagrodą RED DOT Design Award (w 2009 i 2014 r.), potwierdza, że podążamy w dobrym kierunku.
www.noti.pl

Oshi
oshi pracownia projektowa została założona w 2006 roku przez architektów Olę i Kajetana Hungerów w Łodzi. Specjalizują się w projektowaniu wnętrz. Ich projekty charakteryzują się prostotą, funkcjonalnością, otwartością na zmiany. Stawiają na autentyczność, naturalne materiały i indywidualny charakter.
Podziękowanie za przygotowanie projektu aranżacji Centrum Festiwalowego 1 i 2
www.oshi.pl

Kapilar Neony
KAPILAR to jedyna polska firma kompleksowo przetwarzającą szklane rurki i pręty, działająca na rynku od 1981 roku. Przedsiębiorstwo obsługuje niemal cały segment branży szkła. Naszą ofertę handlową podzielić można na wiele grup towarowych, z których w zakresie design można wymienić: neony, szkło dekoracyjne, rury i pręty szklane. Długoletnie doświadczenie, wdrożony system zarządzania PN-EN ISO 9001:2001 oraz certyfikat SOLIDNI W BIZNESIE świadczy o dużej konkurencyjności i wiarygodności handlowej.
Podziękowanie za przekazanie Neonów do aranżacji
www.kapilar.pl