must have

Jesteś autorem nowego produktu? Projektujesz, lub jesteś producentem? Zgłoś swój projekt do 5 edycji plebiscytu must have!

must have to projekt, na który składa się plebiscyt i wystawa. W ramach plebiscytu, Rada Ekspertów, składająca się z przedstawicieli mediów i ważnych ośrodków wzornictwa, dokonuje subiektywnego wskazania najciekawszych i zasługujących na uwagę przedmiotów, odzwierciedlających aktualne trendy w projektowaniu. Na ogólną pulę, z której dokonywany jest wybór, składają się propozycje nadesłane przez Ekspertów oraz zgłoszenia dokonywane samodzielnie przez firmy. Wyróżnieni mają możliwość zaprezentowania swoich projektów podczas wystawy na Łódź Design Festival.

W ciągu roku  wystawa must have podróżuje również po polskich i  zagranicznych targach i Festiwalach. W poprzednich latach wyróżnione produkty odwiedziły m.in. Mediolan, Berlin i Hongkong, Warmia Mazury Design Festival.

Skład tegorocznej Rady Ekspertów przedstawia się następująco:
Michał Bachowski – zastępca redaktora naczelnego „F5”
Agnieszka Gruszczyńska-Hyc- redaktor naczelna miesięcznika „M jak Mieszkanie”
Anna Grużewska – redaktor „Dom &Wnętrze”
Agnieszka Jacobson – dyrektor programowa School of Form
Michał Mazur – założyciel i redaktor serwisu www.trendnomad.com
Zuzanna Skalska – Head of Trends, 360Inspiration
Ewa Solarz – redaktor naczelna serwisu „Dom z pomysłem”
Małgorzata Szczepańska – redaktor naczelna „Elle Decoration”

Zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń! Dziękujemy za wszystkie nadesłane propozycje!  Lista wyróżnionych znajduje się TUTAJ.

O must have (prezentacja)


Patron plebiscytu:

ciemne-poziom-pl_jpeg (1)